SZKOLENIA


 CERTY

Szkolenie podstawowe - metoda 1:1

 

Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. takie zagadnienia jak dezynfekcja i higiena pracy, przeciwwskazania do wykonania zabiegu, produktu do stylizacji rzęs, kształt i modelowanie oka, rodzaje rzęs,pielęgnacja rzęs jak również psychologia sukcesu w branży kosmetycznej. Po części teoretycznej kursantka zacznie pracę na główce treningowej, a następnie na modelce. Aplikacja jest wykonywana pod okiem instruktora, który bacznie obserwuje każdy ruch kursantki. Instruktor wyklucza błędy podczas stylizacji oraz udziela cennych rad ułatwiających pracę. Szkolenie zostaje zakończone wręczeniem certyfikatu.

 

Cena szkolenia jednodniowego 700zł (cena obejmuje obiad, kawę/herbatę/wodę)

 

Cena szkolenia dwudniowego 1100zł

 

Szkolenie z metod objętościowych ( 2-6D )

 

Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Instruktor weryfikuje wiedzę, którą powinien posiadać uczestnik kursu z zakresu stylizacji rzęs. Najważniejszą uwagę instruktor kieruje na tworzenie kępki składającej się z 2 do 6 rzęs syntetycznych, poznajemy różne techniki tworzenia kępek, narzędzia do metod objętościowych, wagę rzęs syntetycznych, kształt idealnej kępki. Po przerwie obiadowej kursantka wykonuje aplikację zaliczeniową na modelce. Pierwszego dnia z metody 2-3d (light volume), drugiego dnia z metody 4-6d (russian, hollywood).

Pozytywnie ukończony kurs kończy się wręczeniem 2 certyfikatów.

Drugi dzień szkolenia obejmuje również teorię z zakresu tworzenia stylizacji "Kim". Efekt ten charakteryzuje się nieregularnym układem rzęs. Poznajemy techniki tworzenia tej stylizacji w mniejszej i większej objętości z wykrzystaniem róznej grubości i długości rzęs.

 

Cena szkolenia dwudniowego 1500zł