SZKOLENIA


 CERTY

Szkolenie podstawowe - metoda 1:1

 

Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Podczas szkolenia zostaną omówione m.in. takie zagadnienia jak dezynfekcja i higiena pracy, przeciwwskazania do wykonania zabiegu, produktu do stylizacji rzęs, kształt i modelowanie oka, rodzaje rzęs,pielęgnacja rzęs jak również psychologia sukcesu w branży kosmetycznej. Po części teoretycznej kursantka zacznie pracę na główce treningowej, a następnie na modelce. Aplikacja jest wykonywana pod okiem instruktora, który bacznie obserwuje każdy ruch kursantki. Instruktor wyklucza błędy podczas stylizacji oraz udziela cennych rad ułatwiających pracę. Szkolenie zostaje zakończone wręczeniem certyfikatu.

 

Cena szkolenia jednodniowego 700zł (cena obejmuje obiad, kawę/herbatę/wodę)

 

Cena szkolenia dwudniowego 1100zł

 

Szkolenie 2D/3D

 

Szkolenie składa się z dwóch części: teoretycznej oraz praktycznej. Podczas szkolenia najważniejszą uwagę instruktor kieruje na tworzenie kępki składającej się z 2 lub 3 rzęs syntetycznych. Zostaje również omówiona część teoretyczna, instruktor weryfikuje wiedzę, którą powinien posiadać uczestnik kursu z zakresu stylizacji rzęs. Część teoretyczna kończy się ćwiczeniami na główce treningowej. Po przerwie obiadowej kursantka wykonuje aplikację zaliczeniową na modelce. Pozytywnie ukończony kurs kończy się wręczeniem certyfikatu.

 

Cena szkolenia jednodniowego 800zł/8h (cena obejmuje obiad, kawa/herbatę/wodę)

 

Cena szkolenia dwudniowego 1200zł

 

Szkolenia russian/hollywood/"Kim"

 

Szkolenie składa się z 2 części: teoretycznej i praktycznej. Szkolenie kierowane jest do osób, które prawidłowo wykonują aplikację rzęs z metody 1:1 oraz 2d/3d. Czas ich aplikacji nie powinien przekraczać 2h. Podczas szkolenia z dużych objętości poznajemy różne techniki tworzenia kępek składających się z 4-8 rzęs syntetycznych, narzędzia do metod objętościowych, wagę rzęs syntetycznych, kształt idealnej kępki. Szkolenie kończy się wykonaniem prawidłowej stylizacji rzęs na modelce oraz wręczeniem certyfikatu.

 

Cena szkolenia jednodniowego 800zł/8h (cena obejmuje obiad/kawę, herbatę,wodę)

 

Drugi dzień szkolenia obejmuje najnowszą stylizację "Kim". Efekt ten charakteryzuje się nieregularnym układem rzęs. Poznajemy techniki tworzenia tej stylizacji w mniejszej i większej objętości z wykrzystaniem róznej grubości i długości rzęs.

 

Cena szkolenia dwudniowego 1300zł